Ceníky

Široký sortiment počítačových komponent, příslušenství, tiskáren atd. najdete v našem elektronickém obchodu.

Orientační ceny PC a notebooků naleznete přímo na stránkách jednotlivých produktů počítačových řad Compact, Comfort, a Optima, v případě vážného zájmu vám zašleme konkrétní nabídku včetně slevy, která se na vás vztahuje.

Oblast serverů je natolik specifická, že zde je kalkulace na míru nutností, kontaktujte nás s poptávkou a nabídku vám zpracujeme po technické i finanční stránce .

Rovněž ceny internetových a hlasových služeb jsou sestavovány na míru, kontaktujte proto laskavě specialistu na tuto problematiku.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.

 
Vyberte dnešní den: (ochrana proti spamu)

*Povinná položka


Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Vyhledávání

Přihlaste se k odběru novinek:

Váš email:

více informací

Novinky

Seminář novinky 2014
 Dne 25.11.2014 se koná seminář o novinkách.... Číst dále »

Migrace Novell na Microsoft platformu
 Úspěšně jsme dokončili převod z Novell platformy na Microsoft ve Statutárním městě Přerově. Číst dále »

Cisco Advanced Unified Computing Technology Specialization
Za tímto nepříliš lákavým názvem stojí certifikace naší společnosti výrobcem síťových a serverových technologií Cisco. Dosažení statutu... Číst dále »

VEEAM GOLD PRO PARTNER
Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury... Číst dále »

Nová verze vSphere 5.5
Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok. Číst dále »

Základní desky Intel
Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy... Číst dále »