123456789101112

Novinky

 Dne 25.11.2014 se koná seminář o novinkách....

 Úspěšně jsme dokončili převod z Novell platformy na Microsoft ve Statutárním městě Přerově.

Za tímto nepříliš lákavým názvem stojí certifikace naší společnosti výrobcem síťových a serverových technologií Cisco. Dosažení statutu...

Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury...

Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok.

Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy...

Nové operační systémy, výkonné servery, zálohování virtuálního prostředí. To jsou...

Po tomto datu přestane společnost Microsoft vydávat pravidelné aktualizace pro tyto produkty. Počítače s Windows XP a Office 2003 nepřestanou fungovat, ale výrazně vzroste riziko napadení nežádoucím softwarem a také dojde k ukončení podpory těchto produktů ze strany výrobců hardwaru a softwaru.

Stý projekt virtualizace oslavila společnost VAHAL v únoru 2013. Realizovali jsme jak projekty ...

V naší nabídce se objevily stroje třídy All-in-one, velmi levné, tiché a kompaktní řešení pro kancelářské potřeby. Přitom ale...

123456789101112

Vyhledávání

Přihlaste se k odběru novinek:

Váš email:

více informací

Novinky

Seminář novinky 2014
 Dne 25.11.2014 se koná seminář o novinkách.... Číst dále »

Migrace Novell na Microsoft platformu
 Úspěšně jsme dokončili převod z Novell platformy na Microsoft ve Statutárním městě Přerově. Číst dále »

Cisco Advanced Unified Computing Technology Specialization
Za tímto nepříliš lákavým názvem stojí certifikace naší společnosti výrobcem síťových a serverových technologií Cisco. Dosažení statutu... Číst dále »

VEEAM GOLD PRO PARTNER
Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury... Číst dále »

Nová verze vSphere 5.5
Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok. Číst dále »

Základní desky Intel
Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy... Číst dále »