Kompaktnější compact

11.12.2012

V naší nabídce se objevily stroje třídy All-in-one, velmi levné, zcela tiché a kompaktní řešení pro kancelářské potřeby. Přitom ale zachováváme podstatnou vlastnost všech našich PC - pokud se kdykoli rozhodnete, že chcete v konfiguraci udělat změnu, bude to možné. Jde stále o klasické PC, pouze celé jeho tělo je realizováno v základně monitoru. Ten je snadno demontovatelný a pokud někdy budete chtít, lze monitor nasadit zpět na originální nohu a provozovat jej zvlášť.

Ceny bez OS v jednotlivých velikostech LCD a pevných disků (zde používáme výhradně SSD řešení) začínají již pod desetitisícovou hranicí.
V konfiguraci nechybí možnosti jako je USB 3.0 a mSATA rozhraní, spotřeba přitom nepřesahuje 30W.

Vyhledávání

Přihlaste se k odběru novinek:

Váš email:

více informací

Novinky

Seminář novinky 2014
 Dne 25.11.2014 se koná seminář o novinkách.... Číst dále »

Migrace Novell na Microsoft platformu
 Úspěšně jsme dokončili převod z Novell platformy na Microsoft ve Statutárním městě Přerově. Číst dále »

Cisco Advanced Unified Computing Technology Specialization
Za tímto nepříliš lákavým názvem stojí certifikace naší společnosti výrobcem síťových a serverových technologií Cisco. Dosažení statutu... Číst dále »

VEEAM GOLD PRO PARTNER
Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury... Číst dále »

Nová verze vSphere 5.5
Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok. Číst dále »

Základní desky Intel
Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy... Číst dále »