Kompaktnější compact

11.12.2012

V naší nabídce se objevily stroje třídy All-in-one, velmi levné, zcela tiché a kompaktní řešení pro kancelářské potřeby. Přitom ale zachováváme podstatnou vlastnost všech našich PC - pokud se kdykoli rozhodnete, že chcete v konfiguraci udělat změnu, bude to možné. Jde stále o klasické PC, pouze celé jeho tělo je realizováno v základně monitoru. Ten je snadno demontovatelný a pokud někdy budete chtít, lze monitor nasadit zpět na originální nohu a provozovat jej zvlášť.

Ceny bez OS v jednotlivých velikostech LCD a pevných disků (zde používáme výhradně SSD řešení) začínají již pod desetitisícovou hranicí.
V konfiguraci nechybí možnosti jako je USB 3.0 a mSATA rozhraní, spotřeba přitom nepřesahuje 30W.

Vyhledávání

Přihlaste se k odběru novinek:

Váš email:

více informací

Novinky

VEEAM GOLD PRO PARTNER
Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury... Číst dále »

Nová verze vSphere 5.5
Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok. Číst dále »

Základní desky Intel
Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy... Číst dále »

Technický seminář 2013
Nové operační systémy, výkonné servery, zálohování virtuálního prostředí. To jsou... Číst dále »

Podpora Windows XP a Office 2003 končí 8. dubna 2014
Po tomto datu přestane společnost Microsoft vydávat pravidelné aktualizace pro tyto produkty. Počítače s Windows XP a Office 2003 nepřestanou fungovat, ale výrazně vzroste riziko napadení nežádoucím softwarem a také dojde k ukončení podpory těchto produktů ze strany výrobců hardwaru a softwaru. Číst dále »

Úspěšná virtualizace
Stý projekt virtualizace oslavila společnost VAHAL v únoru 2013. Realizovali jsme jak projekty ... Číst dále »