Základní informace o společnosti Vahal

Společnost VAHAL byla založena v roce 1993. Od počátku své existence si klade za cíl vysokou odbornou připravenost a kromě poskytování široké platformy produktů pokrývá servisní oblast hardware a software na vysoké úrovni. Tomu odpovídá i centrální umístění společnosti bez poboček zaměřených na plošný prodej.

Společnost VAHAL je připravena řešit potřeby klientů od návrhů a realizací podnikových sítí LAN a WAN, přes výrobu a dodávky výpočetní techniky, integrace serverů a stanic do podnikového prostředí, až po řešení komunikace, připojení na internet, řešení otázek bezpečnosti, antivirové kontroly atd. V pozici výrobce zůstává vysoce odborně připravena i pro oblast služeb – servisní zázemí serverového prostředí a kvalitní tým softwarové podpory udržuje tradičně dobrou pověst společnosti VAHAL v řešení podpory zákazníkům.

Dlouholeté úsilí o kvalitu v oblasti výroby serverů a PC vyvrcholilo v roce 2000 získáním dvou titulů Intel Certified Integration Specialist a statutu Intel Premier Provider. Tento statut společnost VAHAL získala jako druhá v České republice, v serverové dokonce jako první v České republice. V případě zájmu klienta jsme schopni poskytnout řešení brand A značek HP, IBM nebo Dell a od roku 2014 také kompletní serverové portfolio Cisco UCS.

Softwarová platforma je servisně i ve smyslu obchodním podporována zejména v oblasti produktů Microsoft. Společnost VAHAL je certifikovaným partnerem Microsoft s nejvyšší úrovní kompetence. VAHAL pokrývá oblast serverovou, část klientskou i infrastrukturní (bezpečnost, dálková správa, topologie). Společně s Microsoft ČR pracujeme na postupném zvyšování kvalifikace našich odborníků .

Přesto naše působnost u této softwarové platformy nekončí, naši odborníci jsou například certifikováni i společností Novell (firma zaměstnává Novell CNE a CNA), jsme tedy schopni pokrýt servis i prodej v oblasti heterogenních sítí, zajistit migrace mezi produkty, pečovat o moderní i starší IT prostředí.

Snahu o neustálé zvyšování kvality poskytované našim klientům a moderní metody řízení společnosti jsme na počátku roku 2006 stvrdili zavedením a používáním systému managementu jakosti, odpovídajícímu ČSN EN ISO 9001:2009 pro implementace infrastruktury informačních technologií a její servis. Certifikace byla provedena certifikační autoritou TÜV CZ.

Cílem naší práce je spokojenost klienta, jsme si vědomi faktu, že v tak složitém a dynamicky se vyvíjejícím oboru, jakým jsou informační technologie, je jedinou možností dosažení tohoto cíle stále se zvyšující odborná připravenost společnosti a kvalitní management.

Díky těmto vlastnostem byly technika a servis společnosti VAHAL přijaty jako odpovídající značkové řešení v řadě významných společností jak místních, tak i se zahraniční účastí nebo s plošnou působností v ČR.

Vyhledávání

Přihlaste se k odběru novinek:

Váš email:

více informací

Novinky

VEEAM GOLD PRO PARTNER
Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury... Číst dále »

Nová verze vSphere 5.5
Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok. Číst dále »

Základní desky Intel
Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy... Číst dále »

Technický seminář 2013
Nové operační systémy, výkonné servery, zálohování virtuálního prostředí. To jsou... Číst dále »

Podpora Windows XP a Office 2003 končí 8. dubna 2014
Po tomto datu přestane společnost Microsoft vydávat pravidelné aktualizace pro tyto produkty. Počítače s Windows XP a Office 2003 nepřestanou fungovat, ale výrazně vzroste riziko napadení nežádoucím softwarem a také dojde k ukončení podpory těchto produktů ze strany výrobců hardwaru a softwaru. Číst dále »

Úspěšná virtualizace
Stý projekt virtualizace oslavila společnost VAHAL v únoru 2013. Realizovali jsme jak projekty ... Číst dále »