Certifikáty

VAHAL každoročně obnovuje řadu firemních certifikátů, které charakterizují zaměření společnosti na vysokou odbornou připravenost a kvalitu produktů i služeb. Odborné certifikáty stojí na zkušenosti jednotlivých specialistů, kteří velmi často dosahují na špičku možné kompetence pro danou oblast, což je potvrzeno osobními certifikáty.
 
Společnost VAHAL v roce 2006 dosáhla nejvyšší certifikační úrovně v oblasti partnerství se společností Microsoft. Získané kompetence charakterizují průřez činností společnosti VAHAL na poli implementace software Microsoft a poskytování licencí.
VAHAL je rovněž akreditovanou společností pro prodej licencí pro školství.
Jako výrobce hardware si od roku 2001 VAHAL udržuje vysokou pozici  v rámci partnerského kanálu Intel. Vlastní výroba serverů, storage zařízení, stanic i notebooků je tak zaštítěna vysokou odbornou úrovní společnosti jak v návrzích, tak v realizaci a následném servisu techniky.
 
Kromě těchto stěžejních certifikátů je společnost VAHAL například distributorem storage produktů Open-E pro Českou a Slovenskou Republiku, je certifikována dle ČSN ISO 9001:2001, je Gold partnerem společnosti ESET v oblasti antivirové kontroly, HP Prefered Partner, distributorem bezpečnostních produktů Esoft v České a Slovenské Republice, IBM Business Partner a držitelem další řady certifikátů dle přiloženého seznamu.

ISO 9001:2009 MS GOLD ESET GOLD Partner

IBM partner Open-E distributor VMware Enterprise Kerio Partner

CISCO Select HP Preferred Partner Esoft Distributor Grisoft

Allied Telesyn

Ekokom Autodesk Seagate Partner

Vyhledávání

Přihlaste se k odběru novinek:

Váš email:

více informací

Novinky

Seminář novinky 2014
 Dne 25.11.2014 se koná seminář o novinkách.... Číst dále »

Migrace Novell na Microsoft platformu
 Úspěšně jsme dokončili převod z Novell platformy na Microsoft ve Statutárním městě Přerově. Číst dále »

Cisco Advanced Unified Computing Technology Specialization
Za tímto nepříliš lákavým názvem stojí certifikace naší společnosti výrobcem síťových a serverových technologií Cisco. Dosažení statutu... Číst dále »

VEEAM GOLD PRO PARTNER
Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury... Číst dále »

Nová verze vSphere 5.5
Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok. Číst dále »

Základní desky Intel
Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy... Číst dále »