Servery a virtualizace

Potřeby každé společnosti se liší tak, jako se liší společnosti samotné. Někdy je vaše firma řízena centrálně a data a jejich bezpečí jsou největší hodnotou, kterou máte. Jindy preferujete okamžitý přístup k vašim informacím odkudkoli a kdykoli. Další scénář zase počítá s bytelným propojením většího počtu poboček. Na každou situaci existuje jiné řešení infrastruktury od robustních on-premise implementací až po řešení čistě cloudová. 

Společnost VAHAL je připravena pomoci vám s návrhem optimální infrastruktury, její realizací, správou i dohledem. Umíme model vaší infrastruktury přizpůsobit novým potřebám a výzvám. A nezáleží přitom na velikosti, jsme schopni připravit řešení jak pro společnosti s jednou kanceláří tak i pro firmy s desítkami poboček.

Společnost VAHAL je certifikovaným partnerem Cisco v oblasti serverových řešení, udržuje řadu let certifikát VMWare Enterprise Partner, je Gold partnerem společnosti VEEAM a Intel. Implementovali jsme tisíce virtuálních serverů u stovek klientů, které dále spravujeme a dohledujeme. Serverové operační systémy především společnosti Microsoft známe jak po stránce licenční, tak i po stránce technické, od roku 2006 udržujeme důležité certifikace tohoto předního světového výrobce software.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Související články

Články

Automobily a mobilní technologie

07.03.2016

V poslední době se v autech objevily velké obrazovky pro tzv. infotainment, tedy kombinace zábavy i informací ...

VMWare jinak

07.03.2016

Od 1. dubna dochází k redukci edicí VMware. Oblíbené kity vSphere Essentials a Essentials Plus...

Protipožární ucpávky

28.01.2016

Součástí instalace LAN jsou prostupy kabelových tras, certifikovali jsme proto naši společnost

4K rozlišení pro práci

15.01.2016

Jistě už jste si všimnuli nástupu 4K televizorů a monitorů, displeje se čtyřnásobným Full HD rozlišení jsou již