Servery a virtualizace

Potřeby každé společnosti se liší tak, jako se liší společnosti samotné. Někdy je vaše firma řízena centrálně a data a jejich bezpečí jsou největší hodnotou, kterou máte. Jindy preferujete okamžitý přístup k vašim informacím odkudkoli a kdykoli. Další scénář zase počítá s bytelným propojením většího počtu poboček. Na každou situaci existuje jiné řešení infrastruktury od robustních on-premise implementací až po řešení čistě cloudová. 

Společnost VAHAL je připravena pomoci vám s návrhem optimální infrastruktury, její realizací, správou i dohledem. Umíme model vaší infrastruktury přizpůsobit novým potřebám a výzvám. A nezáleží přitom na velikosti, jsme schopni připravit řešení jak pro společnosti s jednou kanceláří tak i pro firmy s desítkami poboček.

Společnost VAHAL je certifikovaným partnerem Cisco v oblasti serverových řešení, udržuje řadu let certifikát VMWare Enterprise Partner, je Gold partnerem společnosti VEEAM a Intel. Implementovali jsme tisíce virtuálních serverů u stovek klientů, které dále spravujeme a dohledujeme. Serverové operační systémy především společnosti Microsoft známe jak po stránce licenční, tak i po stránce technické, od roku 2006 udržujeme důležité certifikace tohoto předního světového výrobce software.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Články

Certifikáty Symantec

23.04.2018

Kvůli procesním chybám, kterých se v minulosti společnost Symantec dopustila při vydávání certifikátů, postupně prohlížeče tuto autoritu přestanou uznávat. 

Cisco Mobility Express

05.03.2018

Společnost Cisco před nedávnou dobou přišla se zajímavým rozšířením portfolia svých bezdrátových řešení s centralizovanou správou

Na tři roky? Nemáme.

26.02.2018

Konec vydávání tříletých doménových certifikátů od konce února 2018

Open-E Jovian metrocluster

04.01.2018

Open-E JovianDSS, software pro ukládání dat založený na ZFS a Linux, který je určen především pro prostředí pro ukládání dat v podnikovém prostředí, má opět nové možnosti.