Ukládání dat

Společnost VAHAL se v oblasti ukládání dat zaměřuje podobně, jako je tomu u serverové oblasti, jednak na značkové řešení a jednak na řešení vlastní. Disková pole Hitachi naplňují představu o spolehlivém a výkonném hardware s vysokou rozšiřitelností. U vlastních diskových polí se opíráme o komerční software společnosti Open-E, pro jejíž produkty jsme zároveň oficiálním distributorem pro Českou republiku.

Disková pole Hitachi

Současná modulární disková pole této společnosti patří v dané třídě k nejvýkonnějším systémům na trhu. Řadí se mezi zařízení se spolehlivostí 99.999%, průměrně tedy (ať už plánovaně či neplánovaně) tvoří jejich odstávka ročně pouhých 8 minut. Dvoukontrolerové řešení spolu s blokovou architekturou zajišťuje optimální výkon pro širokou škálu aplikací a díky své rozšiřitelnosti uspokojí prakticky libovolně velkého klienta. Systémy jsou 24 hodin denně dohledovány přímo výrobcem.

Software Open-E

Software Open-E již od roku 2006 úspěšně distribuujeme pro český a slovenský trh. Jde o specializovaný operační systém Open-E DSS pro tvorbu blokově i souborově orientovaných datových úložišť. Poskytuje řešení typu NAS, iSCSI, InfiniBand a Fibre Channel. Řešení Open-E dnes ve světě ukládají petabyty dat, s referencemi jako Toyota, Cisco, Bosch či Philips. Firmware je možno jednoduše nainstalovat na různé typy disků (USB, SATA flash, interní SATA, SAS či RAID) s kapacitou pouze 2 GB. Celá disková kapacita je tak k dispozici uživateli. Software umožňuje řadu rozšíření, jako je například Active-Active Failover pro iSCSI.

Veškerá správa probíhá pomocí intuitivního prostředí ve webovém prohlížeči.

Společnost poskytuje několik úrovní podpory, takže disková pole založená na tomto operačním systému poskytují velmi zajímavou alternativu pro výrobce vlastních systémů.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Související články

Články

Automobily a mobilní technologie

07.03.2016

V poslední době se v autech objevily velké obrazovky pro tzv. infotainment, tedy kombinace zábavy i informací ...

VMWare jinak

07.03.2016

Od 1. dubna dochází k redukci edicí VMware. Oblíbené kity vSphere Essentials a Essentials Plus...

Protipožární ucpávky

28.01.2016

Součástí instalace LAN jsou prostupy kabelových tras, certifikovali jsme proto naši společnost

4K rozlišení pro práci

15.01.2016

Jistě už jste si všimnuli nástupu 4K televizorů a monitorů, displeje se čtyřnásobným Full HD rozlišení jsou již