Sítě a zabezpečení

Počítačová síť v malé kanceláři není žádná věda. Jakmile se začneme bavit o větším podniku, začne to být složitější. Páteřní linky na fyzické úrovni jsou realizovány optikou pro její odolnost proti rušení, schopnost přenosu prakticky libovolné šířky datového pásma na libovolnou vzdálenost. Metalické rozvody ji doplňují pro jednoduchost instalace a nenáročnost investic. Bezdrátové sítě jsou stále populárnější téma. Na vyšších vrstvách se ale začínají objevovat další termíny, jako je SAN (storage area network), NAS (network attached storage), protokoly jako je iSCSI, FC a FCoE, pojmy jako jsou routery, bridge a firewally. Řešíme zabezpečení přístupu, obsahovou kontrolu, redundance a balancování linek.

Společnost VAHAL se návrhy topologie sítě a jejího zabezpečení zabývá již více než 20 let. Náš realizační tým je schopen navrhnout a realizovat rozsáhlou infrastrukturu od optických páteří až po zabezpečení na vyšších vrstvách vlastními silami. Síťové oddělení má k dispozici svářečku optiky, diagnostické přístroje, kabelážní infrastrukturu předáváme včetně měřicích protokolů. Jsme certifikovaným partnerem společnosti Cisco, která pokrývá trh síťových prvků od řešení pro malé firmy (SMB) až po nejpokrokovější technologie. Implementovali jsme desítky bezdrátových řešení, kontrolerová WiFi prostředí včetně zabezpečení. Jako distributor americké firmy Untangle a preferovaný partner společnosti Kerio pomáháme vytvářet bezpečná oddělení sítě od hrozeb internetu.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Související články

Články

Certifikáty Symantec

23.04.2018

Kvůli procesním chybám, kterých se v minulosti společnost Symantec dopustila při vydávání certifikátů, postupně prohlížeče tuto autoritu přestanou uznávat. 

Cisco Mobility Express

05.03.2018

Společnost Cisco před nedávnou dobou přišla se zajímavým rozšířením portfolia svých bezdrátových řešení s centralizovanou správou

Na tři roky? Nemáme.

26.02.2018

Konec vydávání tříletých doménových certifikátů od konce února 2018

Open-E Jovian metrocluster

04.01.2018

Open-E JovianDSS, software pro ukládání dat založený na ZFS a Linux, který je určen především pro prostředí pro ukládání dat v podnikovém prostředí, má opět nové možnosti.