Audity infrastruktury IT

Vaše prostředí běží, firma se rozrůstá, přidávají se služby a další virtuální servery. Od určitého okamžiku začne být jasné, že se stávající technikou a její implementací už to dále nepůjde. Navrhnout řešení je snadné. Ale řešení, které by mělo smysl a zajistilo optimální investici, to už je větší problém. Bez znalosti procesů, které ve vaší infrastruktuře probíhají, není možné odpovědně navrhnout ani úroveň potřebného výkonu datového centra, ani jeho potřebnou dosažitelnost, ani disaster strategie. Znalost prostředí před návrhem je zásadní pro úspěch nové implementace. Dalším momentem, kdy je analýza stávajícího řešení potřeba, jsou optimalizace stávající infrastruktury a analýza úzkých míst.

Analýzu vám můžeme provést v rámci našeho vlastního návrhu infrastruktury nebo i jako nezávislá společnost pro interní potřeby nebo potřeby výběrového řízení. Provádíme ji bez vlivu na chod infrastruktury, využitím nástrojů, které pouze sbírají data o provozu sítě, jak je například VMware Health Check, VEEAM One monitoring, Netflow a podobně. Zahrnuje obvykle oblast serverů, virtualizace, topologie sítě, bezpečnosti síťového prostředí, oblast operačních systémů, politik a procesů společnosti.

Výstupem z auditu je závěrečná zpráva, která shrnuje výstupy z diagnostických nástrojů do srozumitelné řeči, shrnuje úroveň bezpečnosti provozu IT ve společnosti a dává návrhy k optimalizaci prostředků a topologie infrastruktury.

Investice do všech analýz, které jsme kdy prováděli, se vždy našim klientům několikanásobně vrátily.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Články

Automobily a mobilní technologie

07.03.2016

V poslední době se v autech objevily velké obrazovky pro tzv. infotainment, tedy kombinace zábavy i informací ...

VMWare jinak

07.03.2016

Od 1. dubna dochází k redukci edicí VMware. Oblíbené kity vSphere Essentials a Essentials Plus...

Protipožární ucpávky

28.01.2016

Součástí instalace LAN jsou prostupy kabelových tras, certifikovali jsme proto naši společnost

4K rozlišení pro práci

15.01.2016

Jistě už jste si všimnuli nástupu 4K televizorů a monitorů, displeje se čtyřnásobným Full HD rozlišení jsou již