Úspěšná virtualizace

25.02.2013

Stý projekt virtualizace oslavila společnost VAHAL v únoru 2013. Realizovali jsme jak projekty menšího rozsahu, kdy šlo většinou zejména o zajištění lepší spravovatelnosti IT podniku nebo udržení stávajícího software při modernizaci hardware, tak také projekty velké, při kterých hrála roli především rychlá návratnost investic s následnou úsporou finančních prostředků díky vysoké míře konsolidace hardware a zjednodušené správě IT. 

Virtualizační platforma VMware u velkých projektů umožňuje při dnešním výkonu hardware konsolidační poměr výrazně nad 1:10, nejčastější je ale poměr nižší. Je to dáno tím, že menších společností, které se pro virtualizaci rozhodly, stále přibývá.

Pokud vás tato tematika zajímá a nevadí vám angličtina, doporučujeme vám ke shlédnutí naše elektronické knihy a videa, které nejlépe osvětlí výhody virtualizace a způsob jejího nasazení.

Pokud znáte naše techniky a zdají se vám videa povědomá, vězte, že jde o podobnost čistě náhodnou.

Vyhledávání

Přihlaste se k odběru novinek:

Váš email:

více informací

Novinky

Seminář novinky 2014
 Dne 25.11.2014 se koná seminář o novinkách.... Číst dále »

Migrace Novell na Microsoft platformu
 Úspěšně jsme dokončili převod z Novell platformy na Microsoft ve Statutárním městě Přerově. Číst dále »

Cisco Advanced Unified Computing Technology Specialization
Za tímto nepříliš lákavým názvem stojí certifikace naší společnosti výrobcem síťových a serverových technologií Cisco. Dosažení statutu... Číst dále »

VEEAM GOLD PRO PARTNER
Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury... Číst dále »

Nová verze vSphere 5.5
Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok. Číst dále »

Základní desky Intel
Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy... Číst dále »