Úspěšná virtualizace

25.02.2013

Stý projekt virtualizace oslavila společnost VAHAL v únoru 2013. Realizovali jsme jak projekty menšího rozsahu, kdy šlo většinou zejména o zajištění lepší spravovatelnosti IT podniku nebo udržení stávajícího software při modernizaci hardware, tak také projekty velké, při kterých hrála roli především rychlá návratnost investic s následnou úsporou finančních prostředků díky vysoké míře konsolidace hardware a zjednodušené správě IT. 

Virtualizační platforma VMware u velkých projektů umožňuje při dnešním výkonu hardware konsolidační poměr výrazně nad 1:10, nejčastější je ale poměr nižší. Je to dáno tím, že menších společností, které se pro virtualizaci rozhodly, stále přibývá.

Pokud vás tato tematika zajímá a nevadí vám angličtina, doporučujeme vám ke shlédnutí naše elektronické knihy a videa, které nejlépe osvětlí výhody virtualizace a způsob jejího nasazení.

Pokud znáte naše techniky a zdají se vám videa povědomá, vězte, že jde o podobnost čistě náhodnou.

Vyhledávání

Přihlaste se k odběru novinek:

Váš email:

více informací

Novinky

VEEAM GOLD PRO PARTNER
Společnost VAHAL získala pro rok 2014 nejvyšší stupeň partnerství se softwarovou jedničkou v oblasti zálohování a replikace virtuální infrastruktury... Číst dále »

Nová verze vSphere 5.5
Nová verze populární virtualizační platformy VMWare vSphere 5.5 přináší, jak se již stalo tradicí, opět celou řadu novinek jako je například Flash Read Cache. Zákazníci s platnou podporu (SnS) na ni mají automaticky nárok. Číst dále »

Základní desky Intel
Po přibližně 17 letech se společnost Intel rozhodla ukončit vývoj svých základních desek pro desktopové systémy... Číst dále »

Technický seminář 2013
Nové operační systémy, výkonné servery, zálohování virtuálního prostředí. To jsou... Číst dále »

Podpora Windows XP a Office 2003 končí 8. dubna 2014
Po tomto datu přestane společnost Microsoft vydávat pravidelné aktualizace pro tyto produkty. Počítače s Windows XP a Office 2003 nepřestanou fungovat, ale výrazně vzroste riziko napadení nežádoucím softwarem a také dojde k ukončení podpory těchto produktů ze strany výrobců hardwaru a softwaru. Číst dále »

Úspěšná virtualizace
Stý projekt virtualizace oslavila společnost VAHAL v únoru 2013. Realizovali jsme jak projekty ... Číst dále »