ESET Platinum Partner

Štítky: Eset Bezpečnost

13. 01. 2023

Na počátku roku 2023 se nám podařilo získat certifikaci ESET Platinum Partner. Jde o nejvyšší kategorii v žebříčku partnerů a jejich spolupráce se společností ESET, která je technologickým leaderem v oblasti bezpečnosti IT.

Kategorie Platinum je oceněním za spolupráci a podporu. Deklaruje schopnost našeho týmu nejen vám správně poradit při výběru řešení, ale také dlouhodobě se o jeho funkcionalitu u vás starat. Od dohledu nad licencemi, přes implementace managementu celého řešení až po pokročilé konfigurace v rozsáhlých sítí nebo nasazení moderních technologií typu EDR, to vše dostáváte v rámci přidané hodnoty, kterou vám naše společnost umí vlastními silami nabídnout. 

« všechny články

Související články

Články

ESET Platinum Partner

13.01.2023

Na počátku roku 2023 se nám podařilo získat certifikaci ESET Platinum Partner. 

Čas běží rychleji

18.05.2022

Je to vidět jistě i na frekvenci vydávání novinek na tomto webu. Při zamyšlení nad tímto tématem jsme si s kolegy všimli, že se blíží třicáté výročí našeho společného působení na IT trhu. Začínali jsme ...  

Kapka naděje

24.01.2019

Jsme rádi, že jsme v rámci projektu "O Kapku lepší Vánoce" mohli přispět   

Nakivo

24.01.2019

Tento nenápadný výrobce zálohovacího software v roce 2018 získal cenu Gold Award na Best of VMworld 2018. Proč?