Kontakty

VAHAL, s.r.o.

Vrahovická 56c
Prostějov
796 01

Tel.: 582 30 50 70
Po–Pá 8:00–17:00

IČ: 49975714
DIČ: CZ49975714

Obchodní oddělení
Mgr. Petr Hrůza 582 30 50 85 phruza@vahal.cz
Ing. Gabriela Dopitová 582 30 50 88 gabina@vahal.cz
Marcela Spurná 582 30 50 82 marcela@vahal.cz
Technická podpora
RNDr. Vladimír Lízal 582 30 50 87 vlizal@vahal.cz
Martin Blaha 582 30 50 78 mblaha@vahal.cz
Mgr. Vladimír Vylíčil 582 30 50 89 vvylicil@vahal.cz
Ing. Miroslav Stejskal 582 30 50 74 mstejskal@vahal.cz
Sítě a zabezpečení
Ing. Pavel Valenta 582 30 50 86 pvalenta@vahal.cz
Aleš Dostál 582 30 50 81 adostal@vahal.cz
Jakub Zeman, DiS 582 30 50 72 jzeman@vahal.cz
Bc. Adam Tkadlčík 582 30 50 72

atkadlcik@vahal.cz

Ekonomické oddělení  
Ing. Radka Jahnová 582 30 50 71 radka@vahal.cz
  • Společnost VAHAL, s.r.o. je zapsána v OR vedeném KS Brno, oddíl C, vložka 13999
  • Společnost VAHAL, s.r.o. je zapsána do “Seznamu osob”, které jsou nositeli povinnosti zpětného odběru a využití odpadu z obalů, pod registračním číslem 026/570/2840/02
  • Způsob zpracování osobních údajů dle nařízení GDPR
  • Oznámení o typech rozhraní pro připojení k veřejné komunikační síti: 
    Společnost VAHAL, s.r.o. oznamuje dle §73 odst. 7 zákona č.127/2005 Sb. o elektronických komunikacích typy rozhraní její veřejné komunikační sítě pro připojení přístrojů.
    Rozhraní datových služeb
    Rozhraní Konektor Specifikace rozhraní standard
    100 Base-T RJ-45 IEE802.3-2002 ISO/IEC 8877:1992
    1000 Base-T RJ-45 IEE802.3-2002 ISO/IEC 8877:1992
  • Vzor smlouvy o poskytování telekomunikačních služeb

Články

Kapka naděje

24.01.2019

Jsme rádi, že jsme v rámci projektu "O Kapku lepší Vánoce" mohli přispět   

Nakivo

24.01.2019

Tento nenápadný výrobce zálohovacího software v roce 2018 získal cenu Gold Award na Best of VMworld 2018. Proč?

Končící podpora Windows 7

17.01.2019

Dne 14.1.2020 definitivně skončí podpora operačního systému Windows 7. Co to pro vás bude znamenat?

VMWare Enterprise Partner

04.12.2018

S potěšením oznamujeme, že RNDr. Vladimír Lízal obnovil certifikaci VCP (VMware Certified Professional)