Servery a virtualizace

Potřeby každé společnosti se liší tak, jako se liší společnosti samotné. Někdy je vaše firma řízena centrálně a data a jejich bezpečí jsou největší hodnotou, kterou máte. Jindy preferujete okamžitý přístup k vašim informacím odkudkoli a kdykoli. Další scénář zase počítá s bytelným propojením většího počtu poboček. Na každou situaci existuje jiné řešení infrastruktury od robustních on-premise implementací až po řešení čistě cloudová. 

Společnost VAHAL je připravena pomoci vám s návrhem optimální infrastruktury, její realizací, správou i dohledem. Umíme model vaší infrastruktury přizpůsobit novým potřebám a výzvám. A nezáleží přitom na velikosti, jsme schopni připravit řešení jak pro společnosti s jednou kanceláří tak i pro firmy s desítkami poboček.

Společnost VAHAL je certifikovaným partnerem Cisco v oblasti serverových řešení, udržuje řadu let certifikát VMWare Enterprise Partner, je Gold partnerem společnosti VEEAM a Intel. Implementovali jsme tisíce virtuálních serverů u stovek klientů, které dále spravujeme a dohledujeme. Serverové operační systémy především společnosti Microsoft známe jak po stránce licenční, tak i po stránce technické, od roku 2006 udržujeme důležité certifikace tohoto předního světového výrobce software.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Články

ESET Platinum Partner

13.01.2023

Na počátku roku 2023 se nám podařilo získat certifikaci ESET Platinum Partner. 

Čas běží rychleji

18.05.2022

Je to vidět jistě i na frekvenci vydávání novinek na tomto webu. Při zamyšlení nad tímto tématem jsme si s kolegy všimli, že se blíží třicáté výročí našeho společného působení na IT trhu. Začínali jsme ...  

Kapka naděje

24.01.2019

Jsme rádi, že jsme v rámci projektu "O Kapku lepší Vánoce" mohli přispět   

Nakivo

24.01.2019

Tento nenápadný výrobce zálohovacího software v roce 2018 získal cenu Gold Award na Best of VMworld 2018. Proč?