Servery a virtualizace

Potřeby každé společnosti se liší tak, jako se liší společnosti samotné. Někdy je vaše firma řízena centrálně a data a jejich bezpečí jsou největší hodnotou, kterou máte. Jindy preferujete okamžitý přístup k vašim informacím odkudkoli a kdykoli. Další scénář zase počítá s bytelným propojením většího počtu poboček. Na každou situaci existuje jiné řešení infrastruktury od robustních on-premise implementací až po řešení čistě cloudová. 

Společnost VAHAL je připravena pomoci vám s návrhem optimální infrastruktury, její realizací, správou i dohledem. Umíme model vaší infrastruktury přizpůsobit novým potřebám a výzvám. A nezáleží přitom na velikosti, jsme schopni připravit řešení jak pro společnosti s jednou kanceláří tak i pro firmy s desítkami poboček.

Společnost VAHAL je certifikovaným partnerem Cisco v oblasti serverových řešení, udržuje řadu let certifikát VMWare Enterprise Partner, je Gold partnerem společnosti VEEAM a Intel. Implementovali jsme tisíce virtuálních serverů u stovek klientů, které dále spravujeme a dohledujeme. Serverové operační systémy především společnosti Microsoft známe jak po stránce licenční, tak i po stránce technické, od roku 2006 udržujeme důležité certifikace tohoto předního světového výrobce software.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Články

Čas běží rychleji

18.05.2022

Je to vidět jistě i na frekvenci vydávání novinek na tomto webu. Při zamyšlení nad tímto tématem jsme si s kolegy všimli, že se blíží třicáté výročí našeho společného působení na IT trhu. Začínali jsme ...  

Kapka naděje

24.01.2019

Jsme rádi, že jsme v rámci projektu "O Kapku lepší Vánoce" mohli přispět   

Nakivo

24.01.2019

Tento nenápadný výrobce zálohovacího software v roce 2018 získal cenu Gold Award na Best of VMworld 2018. Proč?

Končící podpora Windows 7

17.01.2019

Dne 14.1.2020 definitivně skončí podpora operačního systému Windows 7. Co to pro vás bude znamenat?