Servery a virtualizace

Potřeby každé společnosti se liší tak, jako se liší společnosti samotné. Někdy je vaše firma řízena centrálně a data a jejich bezpečí jsou největší hodnotou, kterou máte. Jindy preferujete okamžitý přístup k vašim informacím odkudkoli a kdykoli. Další scénář zase počítá s bytelným propojením většího počtu poboček. Na každou situaci existuje jiné řešení infrastruktury od robustních on-premise implementací až po řešení čistě cloudová. 

Společnost VAHAL je připravena pomoci vám s návrhem optimální infrastruktury, její realizací, správou i dohledem. Umíme model vaší infrastruktury přizpůsobit novým potřebám a výzvám. A nezáleží přitom na velikosti, jsme schopni připravit řešení jak pro společnosti s jednou kanceláří tak i pro firmy s desítkami poboček.

Společnost VAHAL je certifikovaným partnerem Cisco v oblasti serverových řešení, udržuje řadu let certifikát VMWare Enterprise Partner, je Gold partnerem společnosti VEEAM a Intel. Implementovali jsme tisíce virtuálních serverů u stovek klientů, které dále spravujeme a dohledujeme. Serverové operační systémy především společnosti Microsoft známe jak po stránce licenční, tak i po stránce technické, od roku 2006 udržujeme důležité certifikace tohoto předního světového výrobce software.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Články

VMWare Enterprise Partner

04.12.2018

S potěšením oznamujeme, že RNDr. Vladimír Lízal obnovil certifikaci VCP (VMware Certified Professional)

Končící podpora VMWare 5.5

20.06.2018

Společnost VMWare oznámila, že 19. září 2018 končí podpora virtualizačnho balíku vSphere 5.5. Zákazníci, kteří mají zaplacenou podporu, mohou upgradovat na vyšší verzi, a to buď 6.0, nebo 6.7.

Technologie Intel Optane

04.06.2018

Tradičně ve výpočetní technice používáme celou řadu technologií pro uložení dat. Tyto technologie se liší rychlostí, cenou a faktem, zda data udrží i bez napájení nebo ne. Asi nejrychlejší...

Certifikáty Symantec

23.04.2018

Kvůli procesním chybám, kterých se v minulosti společnost Symantec dopustila při vydávání certifikátů, postupně prohlížeče tuto autoritu přestanou uznávat.