Ukládání dat

Společnost VAHAL se v oblasti ukládání dat zaměřuje podobně, jako je tomu u serverové oblasti, jednak na značkové řešení a jednak na řešení vlastní. Disková pole Hitachi naplňují představu o spolehlivém a výkonném hardware s vysokou rozšiřitelností. U vlastních diskových polí se opíráme o komerční software společnosti Open-E, pro jejíž produkty jsme zároveň oficiálním distributorem pro Českou republiku.

Disková pole Hitachi

Současná modulární disková pole této společnosti patří v dané třídě k nejvýkonnějším systémům na trhu. Řadí se mezi zařízení se spolehlivostí 99.999%, průměrně tedy (ať už plánovaně či neplánovaně) tvoří jejich odstávka ročně pouhých 8 minut. Dvoukontrolerové řešení spolu s blokovou architekturou zajišťuje optimální výkon pro širokou škálu aplikací a díky své rozšiřitelnosti uspokojí prakticky libovolně velkého klienta. Systémy jsou 24 hodin denně dohledovány přímo výrobcem.

Software Open-E

Software Open-E již od roku 2006 úspěšně distribuujeme pro český a slovenský trh. Jde o specializovaný operační systém Open-E DSS pro tvorbu blokově i souborově orientovaných datových úložišť. Poskytuje řešení typu NAS, iSCSI, InfiniBand a Fibre Channel. Řešení Open-E dnes ve světě ukládají petabyty dat, s referencemi jako Toyota, Cisco, Bosch či Philips. Firmware je možno jednoduše nainstalovat na různé typy disků (USB, SATA flash, interní SATA, SAS či RAID) s kapacitou pouze 2 GB. Celá disková kapacita je tak k dispozici uživateli. Software umožňuje řadu rozšíření, jako je například Active-Active Failover pro iSCSI.

Veškerá správa probíhá pomocí intuitivního prostředí ve webovém prohlížeči.

Společnost poskytuje několik úrovní podpory, takže disková pole založená na tomto operačním systému poskytují velmi zajímavou alternativu pro výrobce vlastních systémů.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Články

ESET Platinum Partner

13.01.2023

Na počátku roku 2023 se nám podařilo získat certifikaci ESET Platinum Partner. 

Čas běží rychleji

18.05.2022

Je to vidět jistě i na frekvenci vydávání novinek na tomto webu. Při zamyšlení nad tímto tématem jsme si s kolegy všimli, že se blíží třicáté výročí našeho společného působení na IT trhu. Začínali jsme ...  

Kapka naděje

24.01.2019

Jsme rádi, že jsme v rámci projektu "O Kapku lepší Vánoce" mohli přispět   

Nakivo

24.01.2019

Tento nenápadný výrobce zálohovacího software v roce 2018 získal cenu Gold Award na Best of VMworld 2018. Proč?