Serverová řešení

Pokud potřebujete vlastní hardware, řešíte jistě několik kritérií, podle kterých vybíráte finální produkt:

  • Spolehlivost
  • Výkon
  • Pořizovací cenu
  • Škálovatelnost
  • Dostupnost
  • Cenu vlastnictví
  • Správu

Jistě by se našly i další parametry, záměrně výše uvedené neuspořádáváme podle důležitosti, protože by to bylo příliš individuální. Pro někoho může být na prvním místě vstupní investice, jiný hledá 100% dostupnost svých systémů a je ochoten tomu podřídit i další parametry. 

Snažíme se o takovou šířku nabídky, kterou pokryjeme všechny rozumné kombinace požadavků. Nenajdete tedy u nás levná stoprocentně dostupná řešení ani drahé servery s nízkým výkonem a špatnou spolehlivostí.

Servery pro nenáročné aplikace

Levný konec nabídky tvoří servery vlastní výroby založené na platformě Intel. I zde se překvapivě najdou oblasti, kde je nabídka jedinečná a velmi dobře uplatnitelná. Servery vyráběné naší společností mají kvalitní management, záruku 3 roky na místě klienta a možnost přikoupení servisních smluv s garancí opravy až do 4 hodin.

Řešení pro vysokou dostupnost

Na druhé straně pomyslného závodu stojí systémy Cisco UCS. Společnost VAHAL jako autorizovaný partner společnosti Cisco se specializací Advanced Unified Computing Technology je schopna navrhnout, implementovat a spravovat rozsáhlá serverová řešení UCS včetně blade systémů. Tato řešení se vyznačují vysokou škálovatelností, morální hodnotou, jsou velmi dobře spravovatelná a jejich spolehlivost je řádově vyšší, než je tomu u běžných serverů. Cenově se přesto od běžných serverových řešení neliší tak, jak byste se mohli obávat. FC, iSCSI nebo FCoE konektivita na disková pole je řešena redundantně, celkově jde tedy o vysoce dostupné datacentrum pro střední i větší společnost.

Ať už vaše potřeby splní řešení jednodušší nebo naopak komplexní Cisco UCS spolu s diskovými poli Hitachi, prodejem hardware úloha společnosti VAHAL nekončí. Implementace virtualizace, optimalizace infrastruktury, instalace a konfigurace operačních systémů připraví vaši platformu pro hladký provoz aplikací, jejich bezpečné zálohování jako celku a po předání vztah obvykle pokračuje dohledem a servisem řešení.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Související články

Články

Čas běží rychleji

18.05.2022

Je to vidět jistě i na frekvenci vydávání novinek na tomto webu. Při zamyšlení nad tímto tématem jsme si s kolegy všimli, že se blíží třicáté výročí našeho společného působení na IT trhu. Začínali jsme ...  

Kapka naděje

24.01.2019

Jsme rádi, že jsme v rámci projektu "O Kapku lepší Vánoce" mohli přispět   

Nakivo

24.01.2019

Tento nenápadný výrobce zálohovacího software v roce 2018 získal cenu Gold Award na Best of VMworld 2018. Proč?

Končící podpora Windows 7

17.01.2019

Dne 14.1.2020 definitivně skončí podpora operačního systému Windows 7. Co to pro vás bude znamenat?