Serverová řešení

Pokud potřebujete vlastní hardware, řešíte jistě několik kritérií, podle kterých vybíráte finální produkt:

  • Spolehlivost
  • Výkon
  • Pořizovací cenu
  • Škálovatelnost
  • Dostupnost
  • Cenu vlastnictví
  • Správu

Jistě by se našly i další parametry, záměrně výše uvedené neuspořádáváme podle důležitosti, protože by to bylo příliš individuální. Pro někoho může být na prvním místě vstupní investice, jiný hledá 100% dostupnost svých systémů a je ochoten tomu podřídit i další parametry. 

Snažíme se o takovou šířku nabídky, kterou pokryjeme všechny rozumné kombinace požadavků. Nenajdete tedy u nás levná stoprocentně dostupná řešení ani drahé servery s nízkým výkonem a špatnou spolehlivostí.

Servery pro nenáročné aplikace

Levný konec nabídky tvoří servery vlastní výroby založené na platformě Intel. I zde se překvapivě najdou oblasti, kde je nabídka jedinečná a velmi dobře uplatnitelná. Servery vyráběné naší společností mají kvalitní management, záruku 3 roky na místě klienta a možnost přikoupení servisních smluv s garancí opravy až do 4 hodin.

Řešení pro vysokou dostupnost

Na druhé straně pomyslného závodu stojí systémy Cisco UCS. Společnost VAHAL jako autorizovaný partner společnosti Cisco se specializací Advanced Unified Computing Technology je schopna navrhnout, implementovat a spravovat rozsáhlá serverová řešení UCS včetně blade systémů. Tato řešení se vyznačují vysokou škálovatelností, morální hodnotou, jsou velmi dobře spravovatelná a jejich spolehlivost je řádově vyšší, než je tomu u běžných serverů. Cenově se přesto od běžných serverových řešení neliší tak, jak byste se mohli obávat. FC, iSCSI nebo FCoE konektivita na disková pole je řešena redundantně, celkově jde tedy o vysoce dostupné datacentrum pro střední i větší společnost.

Ať už vaše potřeby splní řešení jednodušší nebo naopak komplexní Cisco UCS spolu s diskovými poli Hitachi, prodejem hardware úloha společnosti VAHAL nekončí. Implementace virtualizace, optimalizace infrastruktury, instalace a konfigurace operačních systémů připraví vaši platformu pro hladký provoz aplikací, jejich bezpečné zálohování jako celku a po předání vztah obvykle pokračuje dohledem a servisem řešení.

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Odpověď očekávejte do 24 hodin.

Související články

Články

VMWare Enterprise Partner

04.12.2018

S potěšením oznamujeme, že RNDr. Vladimír Lízal obnovil certifikaci VCP (VMware Certified Professional)

Končící podpora VMWare 5.5

20.06.2018

Společnost VMWare oznámila, že 19. září 2018 končí podpora virtualizačnho balíku vSphere 5.5. Zákazníci, kteří mají zaplacenou podporu, mohou upgradovat na vyšší verzi, a to buď 6.0, nebo 6.7.

Technologie Intel Optane

04.06.2018

Tradičně ve výpočetní technice používáme celou řadu technologií pro uložení dat. Tyto technologie se liší rychlostí, cenou a faktem, zda data udrží i bez napájení nebo ne. Asi nejrychlejší...

Certifikáty Symantec

23.04.2018

Kvůli procesním chybám, kterých se v minulosti společnost Symantec dopustila při vydávání certifikátů, postupně prohlížeče tuto autoritu přestanou uznávat.