Open-E Jovian metrocluster

04. 01. 2018

Open-E JovianDSS, software pro ukládání dat založený na ZFS a Linux, který je určen především pro prostředí pro ukládání dat v podnikovém prostředí, má opět nové možnosti.

Tento produkt zajišťuje nejvyšší spolehlivost a integritu dat pro optimální ukládání, ochranu a obnovu dat. Řeší potřeby podniků, které hledají jednotné řešení NAS a SAN s thin provisioningem, kompresí a deduplikací.

Ukládání dat

Open-E JovianDSS poskytuje neomezené možnosti pro tvorbu prostředí úložišť s vysokou dostupností s protokoly SMB / CIFS, NFS a iSCSI. Je to odpověď na téměř libovolný požadavek na ukládání dat, ať už fe formě jediného uzlu, virtualizovaného prostředí s vysokou dostupností nebo prostředí Big Data clusteru. JovianDSS s připojením Ethernet, SAS nebo Fibre Channel zajišťuje spolehlivost a redundanci tím, že eliminuje jednotlivé body možné poruchy. Standardní balíček funkcí HA Cluster (SAS, FC) umožňuje vysokou dostupnost pro dva servery připojené k jednomu úložišti s jedním nebo více poli JBOD. Díky balíku funkcí Advanced Metro HA Cluster (SAS, FC, Ethernet) můžete dosáhnout vysoké dostupnosti pro dvě datacentra přes ethernetovou síť vzdálené až 80 km.

Ochrana Údajů

Zabezpečení dat v systému Open-E JovianDSS pro zálohování, archivaci a obnovu po haváriích zajišťuje tak, že umožňuje asynchronní replikaci na lokální úložiště nebo kolokace. Tímto způsobem mohou být servery s důležitými daty snadno a okamžitě obnoveny v případě neočekávané katastrofy. Systém umožňuje vytvářet konzistentní snapshoty a asynchronně replikovat rozdíly místním nebo vzdáleným úložištím. Šifrování zvyšuje zabezpečení ještě dále. Systém lze spravovat pomocí příkazového řádku (CLI). Součástí softwaru je nyní také rozhraní API pro ukládání dat VMware vSphere - Integrace pole (VAAI).

Obnova dat

Zabezpečení dat na místě a mimo něj účinně zabraňuje ztrátě dat a minimalizuje dobu obnovy pomocí rychlého obnovení po zhroucení. Umožňuje nastavit zálohování konzistentní s retenčním intervalem jaký má plán obnovy po havárii pro virtuální prostředí VMware. Software nevyžaduje instalaci zálohovacího agenta. Tímto způsobem mohou být servery s důležitými daty snadno a okamžitě obnoveny v případě neočekávané katastrofy.

 

« všechny články

V tomto formuláři se na nás můžete obrátit s libovolným dotazem k tématu této stránky.


S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.

Odpověď očekávejte do 24 hodin.