Reference Sulko

Výrobou a montáží oken a dveří se zabývá společnost SULKO již od roku 1993 a za tu dobu v České republice i v zahraničí získala tisíce zákazníků. SULKO je ryze českou rodinnou společností, která staví na tradičních hodnotách a zároveň se snaží být na špici v oblasti kvality a technologické vyspělosti produktů.

Nabízí ucelený systém řešení otvorových výplní pro náročné zákazníky v rodinných, bytových i panelových domech. Dodává své produkty i do administrativních a komerčních budov i škol, a to jak doma, tak například v Belgii a Švýcarsku.

Společnost VAHAL pro SULKO pracuje v mnoha oblastech. Dodávala virtualizované řešení infrastruktury (VMWare) včetně near CDP repliky na záložní datové centrum. O tu se stará software VEEAM. Zajišťovali jsme Enterprise 6 licence software Microsoft.

V oblasti WAN jsme dodávali řešení VPN koncentrátoru i koncových bodů pro všechny pobočky, řešíme náročné topologické konfigurace datových sítí společnosti.

Zajišťovali jsme rovněž 10Gbps síťovou infrastrukturu a dodávky dalších komponent výpočetní techniky. Řešíme rovněž perimetrální zabezpečení sítě a ochranu proti nevyžádané poště.